Document Management System M-Files – stáhnout zdarma

Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files, která obsahuje veškerou funkcionalitu bez nejmenšího omezení. Zkušební verze funguje po dobu 30 dní.

Vyplňte formulář níže. Věnujte pozornost správnosti e-mail adresy. Odkaz na stažení zkušební verze M-files bude odeslán právě na vyplněnou e-mail adresu. 

Download

Jméno: *
Příjmení: *
Titul: *
Firma:*
E-mail:*
Telefon:*
Město:*
Stát:
Webová stránka:
Odvětví:
Zaměření:
Komentář:

 

Digital Resources a.s. patří mezi nejúspěšnější partnery M-Files ve střední Evropě a má status M-Files Gold Partner. Chcete si také vyzkoušet M-Files na 30 dní zcela zdarma? M-Files ke stažení zdarma zde

 

Nejbližší akce

Jak hodnotí Document Management Systém zákazníci?

"Po šesti měsících používání systému
M-Files nechápu, jak jsme dříve mohli fungovat bez něj" sdělil v panelové diskuzi semináře Dokumenty v advokátní praxi Michal Kopecký.

Videozáznam ze semináře zde.

GLATZOVA & Co., s.r.o.
Advokátní kancelář - Law Firm
Betlémský palác, Husova 5
110 00 Prague 1
Czech Republic

www.glatzova.com

DMS, EDM, EDMS

Systém pro správu dokumentů. Umožňuje začleňování dokumentů s pokročilou možností vkládání metadat. Slouží k pohodlnému verzování dokumentů včetně uchovávání historie verzí. Zajišťuje rychlé vyhledávání a centrální správu dokumentů.

Workflow

Nástroj pro „tok práce uvnitř organizace“. V případě DMS systémů se jedná o nástroj pro oběh dokumentů dle definice workflow procesu (role, akce, dokument). Může se jednat o předem definované procesní workflow, nebo ad-hoc definici oběhu konkrétního dokumentu. Příkladem může být schválení faktury došlé, které je spouštěno automaticky například po naskenování dokumentu.

DPS

Document Preservation System, jedná se o systémy, které pouze uchovávají dokumenty, které se nesmí nijak měnit, mohou být pouze skartovány dle definovaných pravidel. Na tomto principu jsou stavěny tzv. digitální spisovny. Mezinárodně uznávaná pravidla definuje standard OASIS.