Když M-Files, tak od Digital Resources!

Implementujeme a podporujeme nejmodernější softwarové nástroje, které zvyšují produktivitu práce, usnadňují práci a umožňují soustředit se na vlastní core business našim zákazníkům. V našem portfoliu jsou moderní ERP systémy, CRM systémy včetně vlastního systému Intuo – Company Intelligence.

V oblasti Document Management systémů jsme zvolili systém M-Files, který má nejlepší poměr cena/výkon na trhu.

Existují čtyři důvody, proč k instalaci a zaškolení zvolit právě nás:

  1. Expertní znalost M-Files a úzká spolupráce s výrobcem, včetně zkušenosti s integrací s CRM systémy.
  2. Rychlost a tedy cena instalace – instalace je jednoduchá a rychlá, ušetříme Váš čas i peníze.
  3. Stručné školení (2 hodiny): Pro proškolení vašeho personálu postačují dvě hodiny díky shodné ergonomii s aplikacemi MS Office. Následně může M-Files podporovat již někdo z vaší firmy, včetně nastavení systému práce s metadaty. Samozřejmě v případě zájmu můžeme dodat i nadstandardní support včetně vedoucího projektu, který vás povede celým procesem a bude dohlížet na hladký průběh. Nicméně to obvykle není třeba.
  4. Nejlepší cena licencí M-Files na českém a slovenském trhu – poradíme vám

Intuo - Company Intelligence

je systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Intuo je však více než běžné CRM. Z hlediska strategického řízení se o něm dá říci, že je to Business Management Software. Jednoduše řečeno, je to prostředí, díky kterému můžete řídit jakékoliv procesy ve vaší společnosti. Systém Intuo Company Intelligence je plně integrován s DMS systémem M-Files. 

Toto video je praktickou ukázkou, jak integrace snižuje pracnost uživatelům při zadávání metadat jednotlivých dokumentů.