Integrace M-Files a Intuo CRM

Intuo - Company Intelligence

je systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Intuo je však více než běžné CRM. Z hlediska strategického řízení se o něm dá říci, že je to Business Management Software. Jednoduše řečeno, je to prostředí, díky kterému můžete řídit jakékoliv procesy ve vaší společnosti. Systém Intuo Company Intelligence je plně integrován s DMS systémem M-Files. 

Toto video je praktickou ukázkou, jak integrace snižuje pracnost uživatelům při zadávání metadat jednotlivých dokumentů.

 

Co vám přinášejí M-Files

Přínosy M-files DMS

Toto video nabízí stručný přehled jak M-Files DMS řeší zmatek v dokumentech uložených v tradičním souborovém systému a pomáhá společnostem nasadit profesionální řešení pro správu obsahu. M-files nabízí všechny funkce potřebné k udržení kontroly nad dokumenty. Vyhledávání pomocí metadat, udržování historie dokumentu a přístup k různým verzím téhož dokumentu na základě oprávnění uživatele jsou základními nástroji k udržení pořádku ve firemních dokumentech. 

 

M-Files - demonstrace snadné správy dokumentů

Snadná správa dokumentů!

Podívejte se, jak M-files dokument management software zjednodušuje práci s dokumenty ve vaší organizaci.

Na příkladech uvidíte jak M-files pracuje s jednotlivými typy dokumentů, ať už jde o dokumenty vytvořené elektronicky, skenované papírové dokumenty, nebo důležité informace došlé elektronickou poštou. Uvidíte jak M-files spravuje historii změn dokumentu kterou lze snadno procházet a dozvíte se jak dokáže M-files automatizovat některé procesy, např. schvalování došlých faktur. 

 

M-Files - integrace s Microsoft Outlook - email:

M-files - email management

Praktická ukázka jak se z pracovního emailu snadno stane sdílený dokument. Integrace Microsoft outlook a M-files přináší snadný způsob správy, sdílení a využití informací došlých elektronickou poštou.

 

M-Files pro právníky - větší efektivita a vyšší bezpečnost:

Právnické firmy

které zpracovávají záznamy z jednání s klienty, reporty, smlouvy, zálohy, plné moci a další dokumenty, mohou v systému M-files nalézt cestu, jak zefektivnit a zabezpečit nakládání s nimi. Podívejte se, jak lze M-files použít jako systém pro řízení případů, CLS registr, vyhledávací nástroj, nebo nástroj zamezující únikům informací. 

 

M-Files - Paintjam @ Microsoft Convergence 2011