M-Files Ment

M-Files Ment je prvním čistě vizuálním nástrojem, který umožňuje automatizovanou tvorbu dokumentů bez jakékoliv znalosti kódování a oproti většině jiných řešení nevyžaduje žádné IT dovednosti.

Tento nástroj usnadňuje vytváření komplexních dokumentů, jako jsou smlouvy, obchodní nabídky a právní dokumenty, které vyžadují specifické náležitosti. S M-Files Ment je tento proces jednodušší díky sofistikovanému využití šablon. Vytvořené dokumenty tak budou v souladu s legislativou i interními požadavky a předpisy.

M-Files Ment umožňuje rychlé a konzistentní generování dokumentů založených na datech, která lze jednoduše upravit dle individuálních potřeb. Jeho síla spočívá ve využití efektivní automatizace, díky které eliminujete zbytečnou, opakující se manuální práci a chaos v dokumentech.

Klíčové vlastnosti M-Files Ment

Nabízí přívětivé uživatelské prostředí, které je stoprocentně vizuální, a tím snadné na použití. Uživatelé mohou jednoduše vytvářet a používat automatizované šablony i bez znalostí v oblasti IT či práva.

Umožňuje generovat nové dokumenty během chvilky, přičemž využívá stávající metadata M-Files k automatickému vyplňování podrobností dokumentu. Vygenerované dokumenty jsou dále zprocesovány za využití workflow, např. zaslány potřebným osobám ke schválení.

Poskytuje možnost tvorby knihovny klauzulí (doložek) pro ukládání běžně používaných a standardizovaných textů, které lze snadno vkládat do vygenerovaných dokumentů. Ukládejte a vybírejte klauzule, které zrovna potřebujete, ve všech šablonách.

Přístup do M-Files Ment je možný jak přes počítač, tak přes mobilní zařízení či tablet, díky čemuž budete moci generovat dokumenty odkudkoliv. Kromě toho podporuje možnost snadného sdílení šablon pomocí odkazu s dalšími osobami, které je mohou jakkoli upravovat – ať už se jedná o kolegu či klienta, který nemá uživatelský účet M-Files Ment.

Zajistí spolehlivé zabezpečení na nejvyšší úrovni, generované dokumenty budou vždy v souladu s osvědčenými postupy a legislativou. Eliminujete bezpečnostní rizika a předejdete právním sporům. Pomocí automatizovaných bezpečnostních opatření budete mít jistotu, že k citlivým informacím mají přístup pouze ti správní lidé.

To vše bez jakékoliv potřeby kódování, čímž se vyhnete složité implementaci. Navíc doba potřebná na školení uživatelů je minimální. Celkové náklady na automatizaci jsou výrazně nižší než u mnoha jiných řešení.

Pro koho je M-Files Ment užitečný?

M-Files Ment je výjimečným nástrojem pro automatizaci tvorby dokumentů, který je navržen tak, aby usnadnil práci profesionálům ve všech oblastech a velikostech podnikání. Umožňuje uživatelům snadno a rychle vytvářet komplexní dokumenty, jako jsou právní dokumenty, smlouvy nebo obchodní nabídky.

Interní právní oddělení

Rychlé generování dokumentů přináší významnou úsporu času, což znamená větší kapacitu pro tým a lepší služby interním klientům.

Právní firmy

M-Files Ment je vysoce flexibilní – lze se s ním naučit velmi rychle, nevyžaduje technickou podporu, a právníci si tak mohou jednoduše generovat dokumenty sami.

Profesionální služby

Generujte nové dokumenty pomocí Vašich šablon nebo přímo ze vstupů třetích stran. S M-Files Ment můžete nabídnout Vašim zákazníkům hladkou spolupráci.

Primárně je M-Files Ment užitečný pro firmy působící v oblasti práva a profesionálních služeb (daňové, manažerské, právní a finanční poradenství, audit, účetnictví či řízení rizik), díky své univerzálnosti a flexibilitě je však vhodnou volbou pro široké spektrum dalších odvětví – od finančních služeb, přes výrobní sektor, stavebnictví až po oblast humanitních věd. M-Files Ment je tak užitečným pomocníkem pro každou organizaci, která si klade za cíl zefektivnění svých procesů.

Integrace s M-Files

Pokud jste již uživatelem DMS (Document Management Systému) M-Files, pak máte vytvořené skvělé prostředí vhodné pro integraci s nástrojem M-Files Ment. Tyto dva systémy mezi sebou dokonale komunikují, jelikož M-Files Ment pro generování dokumentů dokáže využít data uložená právě v M-Files. Zároveň se nad dokumentem vytvořeným v M-Files Ment může rozběhnout interní proces v M-Files, např. schválení dokumentu pomocí workflow. DMS řešení M-Files však není pro M-Files Ment podmínkou – můžete ho používat i jako samostatný systém!

Zaujalo Vás řešení M-Files Ment nebo máte další dotazy? Kontaktujte nás, naši konzultanti se Vám budou rádi věnovat!