Webinář: Contract Management, 6. 12. 2023, 10:00 – 10:20

50 % společností stále sleduje dodržování smluv manuálně. Patříte mezi ně?

Manuální řízení smluv je velmi náročné, jak na čas, tak zdroje. Navíc vznikají rizika, jako jsou například promeškané termíny či výpovědní lhůty, opomenuté smluvní podmínky, přehlédnuté sankce nebo duplicity.

Firmy potřebují osvědčenou strategii, která jim umožní mít kompletní přehled o stavech jejich smluv. Chcete vědět, jak můžete zefektivnit správu kontraktů u Vás ve firmě? Jak zajistit, aby ke smlouvám měli vždy přístup jen oprávnění uživatelé, a to rychle, snadno a z libovolného místa nebo zařízení? Jak si být jisti, že pracujete s tou správnou verzí smlouvy?

Zveme Vás na webinář

Contract Management, 6. 12. 2023, 10:00 – 10:20

V rámci webináře se zaměříme na efektivní contract management – řízení životního cyklu smluv. Poradíme Vám, jak lze snadno digitalizovat a automatizovat Vaše procesy a správu smluv. Ukážeme Vám, jak dokumenty efektivně tvořit, třídit, schvalovat, bezpečně uchovávat a jak mít jistotu, že veškeré úkoly jsou plněny řádně a včas. Představíme Vám moderní nástroje, které lze pro elektronickou práci se smlouvami využít – ECM/DMS systém M-Files, lídra trhu dle Nucleus Research.

REGISTRACE ZDARMA ZDE