Webinář: M-Files Ment: Snadná automatizace tvorby dokumentů, 7. 8. 2024, 10:00 – 10:20

Trávíte spoustu času manuální tvorbou komplexních dokumentů, jako jsou smlouvy, obchodní nabídky či právní dokumenty? Takové dokumenty často vyžadují specifický přístup a musí být v souladu s legislativou či interními požadavky a předpisy.

Zveme Vás na webinář

M-Files Ment: Snadná automatizace tvorby dokumentů, 7. 8. 2024, 10:00 – 10:20

V rámci webináře Vám představíme M-Files Ment – první čistě vizuální nástroj pro snadnou automatizaci tvorby dokumentů, díky kterému ušetříte mnoho času i nákladůnení potřeba žádné kódování či složitá implementace. Vyhnete se slepým uličkám a chybám.

Ukážeme Vám, jak snadno a rychle generovat komplexní dokumenty za využití šablon či knihovny klauzulí, kam si můžete ukládat Vaše běžně používané a standardizované texty. Díky tomu budou všechny Vaše dokumenty stále konzistentní. Navíc lze u vygenerovaných dokumentů nastavit automatizovaná workflow či uživatelská práva, takže budete mít jistotu, že k citlivým informacím mají přístup pouze ti správní lidé. M-Files Ment využijí zejména firmy v oblasti práva a profesionálních služeb (daňové, manažerské, právní a finanční poradenství, audit, účetnictví či řízení rizik), ale je vhodnou volbou i pro široké spektrum dalších odvětví. Eliminujte zbytečnou, opakující se manuální práci a tvořte dokumenty automatizovaně!

REGISTRACE ZDARMA ZDE