CIO Agenda 2024, Jste připraveni na kyberhrozby zítřka?, 27. 2. 2024

V úterý 27. února se náš tým zúčastnil konference CIO Agenda 2024 v pražském O2 universu. Akce s podnázvem Jste připraveni na kyberhrozby zítřka? se zaměřila především na novinky v oblasti kyberbezpečnosti a umělé inteligence. V rámci mnoha přednášek byly účastníkům představeny také aktuální hrozby a nástroje ochrany.

Právě na tyto nástroje se zaměřila naše přednáška na téma Firemní informace a dokumenty v (ne)bezpečí, která účastníky seznámila s M-Files — systémem pro bezpečnou správu dokumentů a řízení procesů v oblasti ISMS (Information Security Management System). Představili jsme klíčové vlastnosti pro zabezpečení dat a nástroje, kterými lze snadno předejít tomu, aby se interní informace dostaly do nesprávných rukou. Posluchači tak byli seznámeni s důležitými funkcemi M-Files, jako je přidělování přístupů oprávněným osobám, nahlašování bezpečnostních incidentů či tvorba a seznamování se s interními směrnicemi s důrazem na dodržování normy ISO/IEC 27001/27002. To vše bylo doplněno živou ukázkou, pomocí které jsme účastníkům ukázali uživatelské prostředí M-Files v praxi.

Pojďte se s námi podívat na reportáž a pár fotografií z této akce!

CIO Agenda 2024, Jste připraveni na kyberhrozby zítřka?, 27. února 2024

Na konferenci jsme měli vlastní stánek, kde jsme Vám byli celý den k dispozici ohledně jakýchkoliv dotazů, každý si také od nás mohl odnést taštičku plnou malých pozorností. Děkujeme všem, se kterými jsme se mohli osobně setkat!

V druhém přednášejícím bloku přišla řada také na naši přednášku, o kterou se postarali Jan Sedláček, předseda představenstva Digital Resources a.s., a Jakub Kiml, senior konzultant M-Files.

Atmosféra celé konference se nesla v příjemném duchu, součástí bylo i výborné občerstvení pro všechny účastníky.

Moc děkujeme všem zúčastněným a našim kolegům!

Zajímá Vás více informací o systému M-Files? Podívejte se ZDE.