Gartner magický kvadrant 2018: M-Files již potřetí oceněny jako Vizionář

Již třetím rokem po sobě byly M-Files oceněny společností Gartner jakožto Vizionář v rámci magického kvadrantu v oblasti práce s obsahem.

Gartner Magic Quadrant 2018

 

Trh systémů pro práci s obsahem (DMS, ECM, CSP) pokračuje v přesunu od tradičního přístupu pro správu dokumentů (DMS) a řízení podnikového obsahu k otevřenějším, jednotnějším a inteligentnějším platformám pro komplexní služby, co se obsahu týče. Spíše než nuceně přesouvat všechny informace do jediného firemního systému, nová vlna CSP platforem (Content Services Platform) kromě poskytování vlastního úložiště podporuje i přístup a správu informací v jiných firemních systémech. M-Files tuto funkci propojení s dalšími systémy nabízí jak pro tradiční DMS systémy, tak i jakékoliv jiné klíčové podnikové systémy, jako jsou například CRM a ERP.

Jsme přesvědčeni, že uznání od společnosti Gartner je svědectvím našeho úspěchu při změně způsobu, jakým svět spravuje informace,“ říká Miika Mäkitalo, generální ředitelka společnosti M-Files Corporation. „Náš silný růst příjmů, naší zákaznické základny a partnerské sítě ukazuje, že to není jen vize budoucnosti, ale dnešní realita.

 

Celý report společnosti Gartner si můžete stáhnout zdarma zde.

Chcete se i Vy osobně dozvědět, jak M-Files mění způsob, jakým svět spravuje informace?

Přijďte na naši ICT snídani, seminář nebo nám napište na info@edms.cz a my Vám M-Files rádi zdarma předvedeme u Vás ve firmě!