Konference: Firemní informační systémy, 4. 11. 2021, Praha

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se náš tým zúčastnil konference BusinessIT, která se konala v Kongresovém centru Vavruška na pražském Karlově náměstí. Tématem akce byly firemní informační systémy.

Přinášíme Vám reportáž a fotografie přímo z akce.

Konference: Firemní informační systémy, 4. 11. 2021

Konference odstartovala v 9.30h, kdy zástupci jednotlivých partnerů včetně Kristýny Jandové, marketingové manažerky Digital Resources a.s., měli možnost představit svou firmu a pozvat hosty na svou přednášku a stánek.

 

V 10.45 hod. přišla na řadu naše přednáška, která kromě zajímavých ukázek obsahovala i několik interaktivních soutěží o dárečky.

Děkujeme všem za spolupráci!

Kristýna Jandová přednášku zahájila úvodem do tématu správy dokumentů a informací a představila několik aktuálních výzev ve firmách.

 

Václava Slavíčková, senior konzultantka, představila klíčové vlastnosti inteligentního ECM/DMS systému M-Files.

 

Následně David Páter, ředitel divize M-Files, předvedl živou ukázku řešení M-Files a práce s dokumenty.

 

Lenka Papajanovská, naše konzultantka, se pak věnovala efektivnímu řízení informací a procesů a představila naše CRM řešení Intuo – Company Intelligence.

 

V průběhu celého dne měli hosté možnost navštívit náš stánek, zeptat se na detaily našich služeb a odnést si případové studie i pěkné dárečky.

 

 

 

Na závěr konference se uskutečnila panelová diskuze, ve které nás reprezentoval David Páter. Následovala tombola pro hosty, kteří na stánkách zanechali své vizitky.

Děkujeme celému týmu i všem účastníkům a těšíme se na další setkání!