M-Files označeny za silného hráče na trhu v rámci Forrester Wave 2023

M-Files byly společností Forrester jmenovány silným hráčem na trhu platforem pro práci s obsahem.

Forrester je nezávislá výzkumná společnost s globální působností. V rámci reportu The Forrester Wave™: Content Platforms, Q1 2023 hodnotila 13 dodavatelů obsahových platforem na základě 26 kritérií a ocenila systém M-Files jako Strong Performer. M-Files získaly nejvyšší možné skóre v kategorii metadat a obchodního modelu/strategie. Dle společnosti Forrester mají M-Files na trhu obsahových platforem jedinečný pohled na metadata, který je významně odlišuje od ostatních konkurentů, zejména těch na bázi složek.

M-Files jako Strong Performer v rámci Forrester Wave 2023

Forrester ve své studii uvádí, že M-Files se skvěle hodí pro komplexnější případy použití, kde je zapotřebí tvorba mnoha firemních dokumentů, detailní vyhledávání obsahu a integrace. Přináší širší pohled na správu informací, propojuje obsah se strukturovanými daty a soubory, ať už leží uvnitř či vně úložiště.

M-Files vynikají svým založením na bázi metadat, která lze kromě základního třídění dokumentů použít i k automatizaci firemních procesů a řízení obsahu. Referenční zákazníci uvedli vysokou míru spokojenosti s celkovými možnostmi spolupráce, integracemi s běžnými aplikacemi pro zvýšení produktivity a dalšími systémy.

Vyzkoušejte si M-Files zdarma na 30 dní!

CELÝ REPORT FORRESTER KE STAŽENÍ ZDE