Úspěch na M-Files IMPACT Global Conference 2024

Digital Resources na globální konferenci M-Files IMPACT 2024 potvrzuje svou pozici jako Global Top 10 Partner a mezi stovkami partnerských firem z celého světa si odváží 2 nominace a jednu cenu za Best Marketing Campaign!

Přečtěte si celou reportáž z výroční konference níže!

M-Files IMPACT Global Conference, 14. – 17. 5. 2024

Minulý týden náš tým vyrazil do španělského Madridu na globální konferenci M-Files IMPACT 2024, která poprvé v historii propojila partnerské firmy společně s koncovými zákazníky v rámci jedinečné akce.

Během prvních dvou dnů proběhl partnerský summit, který zahrnoval bohatý program včetně novinek ze světa M-Files a neformální setkání s kolegy z finské společnosti M-Files a partnery z celého světa.

Globální úspěch Digital Resources

Naše společnost Digital Resources opět potvrdila výbornou pozici mezi zhruba 450 partnery celosvětově, a patří tak dále mezi Global Top 10.

Hned v rámci úvodního večera došlo také na ocenění partnerů M-Files z celého světa v rámci několika kategorií. Naše společnost získala hned 2 nominace za:

  • Best Marketing Campaign,
  • Customer Success Partner of the Year.

Globálního prvenství jsme nakonec dosáhli v kategorii Best Marketing Campaign!

Večer pokračoval společnou večeří a networkingem mezi účastníky konference.

V rámci dalších dvou dnů se konal uživatelský summit, který stejně tak jako partnerskou část zahájil Antti Nivala, CEO společnosti M-Files.

Ani v této části globální konference nechyběly večerní recepce a networking účastníků.

Klíčovým tématem celé konference byla revoluční myšlenka M-Files jako „Knowledge Work Automation“ platformy poháněné umělou inteligencí. S M-Files aktuálně pracuje cca 650 000 uživatelů po celém světě.

Náš tým si z M-Files IMPACT Global Conference 2024 odváží inspiraci a další chuť upevnit svou pozici evropského lídra v oblasti „Knowledge Work Automation“. V Madridu a Toledu jsme nejen reprezentovali naši firmu a Českou republiku, ale také jsme si užili kulturních zážitků, jak se můžete přesvědčit z reportáže.

Chcete M-Files vidět živě? Napište nám!