M-Files již osmým rokem jmenovány Lídrem trhu dle Nucleus Research 2021

Společnost Nucleus Research již po osmé ocenila M-Files v rámci své matice systémů pro správu obsahu a spolupráci jako Lídra na trhu. Řešení M‑Files opět obdrželo nejvyšší skóre za svou funkcionalitu a použití. M-Files umožňuje svým uživatelům mít přístup a používat obsah kdykoliv a kdekoliv na jakémkoliv zařízení.

M-Files získávají již osmým rokem titul Lídra trhu od Nucleus Research 2021

M-Files nadále prokazují svoji dominanci na trhu prostřednictvím intuitivní práce s obsahem a inteligentních automatizačních schopností,“ uvedla Barbara Peck, hlavní analytička společnosti Nucleus Research. „Různorodá, flexibilní sada špičkových technologií umělé inteligence, přístup založený na metadatech a schopnost poskytovat smysluplný kontext posouvají standard ECM ( Enterprise Content Management) řešení kupředu.“

M-Files jsou uznávány za svůj moderní přístup ke správě informací. Platforma zvyšuje produktivitu pracovníků tím, že poskytuje výkonné nástroje pro vyhledávání, správu životního cyklu obsahu a automatizovaná workflow, která zajišťují kontinuitu podnikání. Díky M-Files mohou organizace digitalizovat důležité firemní procesy a snadno udržovat informace zabezpečené a pod kontrolou. Zároveň je možné využívat běžné aplikace, jako jsou Office 365, Microsoft Teams, Microsoft SharePoint nebo Salesforce.

Celý report od společnosti Nucleus Research si můžete zdarma stáhnout ZDE