M-Files již po sedmé Lídrem trhu dle Nucleus Research 2020

ECM/DMS systém M-Files opět získává nejvyšší postavení na trhu správy obsahu dle Nucleus Research Content Management Technology Value Matrix Report pro rok 2020. Je to již sedmý rok, kdy M-Files drží pozici lídra trhu. Ocenění získávají zejména za využití a funkcionalitu.

M-Files Lídrem trhu dle Nucleus Research 2020

Nucleus Research každý rok hodnotí řešení správy obsahu na základě dvou základních kritérií – použitelnosti a funkčnosti. Výsledky se odvíjejí od analýzy rozhovorů s koncovými uživateli a probíhajícího výzkumu firmy. Report z roku 2020 zahrnuje hodnocení 17 dodavatelů na trhu ECM (Enterprise Content Management).

V letošním roce bylo vítězství M-Files založeno na inovacích, které na trh přináší, čímž si zajišťují konkurenční výhodu,“ uvedla Barbara Peck, hlavní analytička společnosti Nucleus Research. „Díky své vizionářské platformě založené na metadatech a umělé inteligenci, M-Files pokračují v nastavování standardu pro správu obsahu.

M-Files byly oceněny zejména za nástroj Smart Metadata, který se automaticky učí extrahovat informace z dokumentů pro lepší vyhledávání a indexování; M-Files Discovery, novinku, která identifikuje kriticky důležité obchodní dokumenty v M-Files nebo v jakémkoli připojeném externím úložišti na základě extrakce dat PII a klasifikace dokumentů; a M-Files Ground Link, řešení, které umožňuje bezpečné a vysoce spolehlivé připojení z M-Files cloudu k on-premises datovým úložištím.

KOMPLETNÍ REPORT NUCLEUS RESEARCH KE STAŽENÍ ZDARMA ZDE