M-Files oceněny jako nejlépe hodnocený software pro správu podnikového obsahu na TrustRadius 2020

Koncoví uživatelé ECM/DMS systémů hodnotili prostřednictvím stránky TrustRadius jednotlivá řešení. A jak to dopadlo? M-Files jsou na úplné špičce!

M-Files jako nejlépe hodnocený ECM systém na TrustRadius 2020

TrustRadius, nejdůvěryhodnější web s recenzemi podnikových systémů založený na zpětné vazbě a hodnocení od koncových uživatelů, uznal M-Files jako jeden z Enterprise Content Management (ECM) systémů, které získali bezkonkurenčně nejvyšší hodnocení.

Více o M-Files najdete ZDE, případně nás neváhejte kontaktovat a my Vám M-Files rádi zdarma předvedeme!

M-Files dominovali v oblasti funkcionality a flexibility, výkonnosti, dostupnosti a online školení. Kupující mají k dispozici širokou škálu systémů pro správu podnikového obsahu,“ řekla Megan Headley, viceprezidentka pro výzkum ve společnosti TrustRadius. Řešení M-Files získalo ocenění na základě zpětné vazby od svých zákazníků. Recenzenti zdůrazňují, že M-Files vynikají svým spojením správy dokumentů a informací pomocí metadat, moderním a uživatelsky příjemným rozhraním a podporou pokročilých automatizovaných workflow.

Silnými stránkami M-Files je dle recenzentů TrustRadius snadné nalezení dokumentů, univerzálnost a možnost integrace s dalšími systémy, ať už je to Microsoft Office či ERP nebo CRM řešení . Uživatelé hodnotí M-Files jako „vynikající systém správy dokumentů“.

Kompletní hodnocení na TrustRadius naleznete ZDE.