M-Files opět jmenovány Vizionářem dle Gartner magického kvadrantu – report ke stažení

M-Files byly opět označeny společností Gartner za Vizionáře na trhu platforem pro práci s obsahem (CSP, Content Services Platforms). Hlavními důvody jsou dokonalá vize do budoucnosti a vysoká výkonnost systému. Tento úspěch odráží vysokou hodnotu, kterou s M-Files zákazníkům poskytujeme. M-Files mění způsob, jakým svět spravuje informace.

M-Files opět jmenovány Vizionářem dle Gartner magického kvadrantu

Otevřenější, sjednocené a inteligentní platformy pro práci s obsahem nadále nahrazují tradiční systémy pro správu dokumentů a podnikového obsahu. Hlavními aktéry na trhu jsou taková řešení, která poskytují své vlastní úložiště, ale zároveň podporují přístup a správu informací napříč jinými systémy.

M-Files využívají metadata a umělou inteligenci (AI) k eliminaci chaosu v informacích, sjednocení dat a obsahu v síťových složkách, SharePointu, aplikacích pro sdílení souborů a dalších podnikových systémech a úložištích ve firmách. M-Files poskytují okamžitý přístup oprávněným osobám k existujícím informacím bez nutnosti migrace dat. Kromě toho jsou M-Files integrovány s populárními platformami, jako je Microsoft Office 365, Salesforce a Google G Suite.

Moderní společnosti jsou s M-Files a jejich jedinečným přístupem k inteligentní správě informací velice spokojeny. Uživatelé mají přístup ke všem relevantním informacím v kontextu, a to bez ohledu na to, kde jsou uloženy. Digital Resources se jako M-Files Gold Partner aktuálně stará o stovky zákazníků a desítky tisíc uživatelů po celé Evropě.“ říká Jan Sedláček, předseda představenstva Digital Resources a.s.

Společnost Gartner uvádí: „Potřeby kupujících vyžadují pružnější a přizpůsobivější řešení, která se velmi liší od nepružných a monolitických zastaralých řešení.“

M-Files využívá umělou inteligenci k automatické analýze a třídění dokumentů, zajištění správného zpracování citlivých informací, jako jsou osobní údaje. Inteligentní vrstva metadat (IML) používá AI ke sjednocení informací napříč celou organizací, čímž velice usnadňuje uživatelům práci.  V případě M-Files IML jsou informace sjednoceny z různých zdrojů na základě kontextu, nikoli v systému nebo složce, ve které jsou informace uloženy. To umožňuje uživatelům vyhledávat, přistupovat a spravovat informace ve všech systémech a úložištích, a to vše z jediného pohledu v uživatelském rozhraní M-Files.

CELÝ REPORT SPOLEČNOSTI GARTNER A JEJÍ MAGICKÝ KVADRANT V OBLASTI PRÁCE S OBSAHEM KE STAŽENÍ ZDARMA ZDE