M-Files Partnerská konference 2019

Ve středu 27. 11. 2019 jsme pro naše partnery uspořádali výroční M-Files konferenci v pražském hotelu Step. Děkujeme všem našim partnerům za účast a zejména za skvělou dlouhodobou spolupráci!

M-Files Partnerská konference, 27. 11. 2019

 

V odpoledních hodinách jsme zahájili konferenci novinkami ze světa M-Files. David Páter, Ředitel divize M-Files, se zaměřil na klíčové změny za uplynulý rok a na výsledky M-Files byznysu, jak na straně našich partnerů, tak celkově.

 

Jan Sedláček, Předseda představenstva, představil našim partnerům nový produkt na trhu: DMS-IN.CLOUD. Seznámil hosty s výhodami tohoto řešení a možnostmi objednání.

 

Váženým hostem konference byl pan Zbyněk Lebeda ze společnosti Bayer s.r.o., který účastníkům představil cestu k M-Files z pohledu zákazníka a projekt implementace tohoto systému, jak v České republice, tak na Slovensku. Děkujeme!

 

 

Po krátké přestávce jsme se zaměřili na konkrétní výhody nové verze M-Files Online včetně živých ukázek. Václava Hromádková, Senior Consultant, provedla ukázku modulu IML (Intelligent Metadata Layer).

 

Následně se Kristýna Dryáková, Marketing Manager, věnovala novinkám a důležitým informacím z oblasti marketingu.

 

Na závěr konference jsme poděkovali našim partnerům za skvělou spolupráci v uplynulém roce a speciálně ocenili tři z partnerů:

  1. Ocenění za marketingovou iniciativu získala společnost STAPRO Liberec software, s.r.o.
  2. Cenu za marketingovou spolupráci si odvezla společnost Swiss Post Solutions, s. r. o.
  3.  A ocenění za obchodní spolupráci obdržela společnost Kyocera Document Solutions Czech, s.r.o.

Gratulujeme a děkujeme!

 

 

 

Na konferenci navázala neformální část akce, a to bowlingový turnaj a následná večeře s poslechem tria Adama Tvrdého. Děkujeme za velice příjemný koncert!