M-Files přináší téměř 270% ROI dle studie společnosti Forrester

Nezávislá studie „The Total Economic ImpactTM of M-Files“ od společnosti Forrester ukázala, že DMS (Document Management System) M-Files zákazníkům přináší okolo 5 miliónů USD v benefitech, jako je efektivnější vyhledávání dokumentů a informací, automatizace firemních procesů (např. v oblasti dodržování předpisů a auditů) nebo zvýšení příjmů v důsledku lepší správy dokumentů.

270%  návratnost investice M-Files dle studie společnosti Forrester

M-Files může středně velkým a velkým společnostem přinést téměř 270% návratnost investic (ROI) za tři roky.

Studie společnosti Forrester z listopadu 2021 navíc dospěla k závěru, že společnosti využívající M-Files získávají kvantifikované přínosy ve výši více než 5 milionů USD. Podle studie „Platforma pro správu dokumentů M-Files umožňuje organizovat a zpracovávat obsah na základě toho, čím je, a nezávisí na tom, kde je uložen. Díky metadatům M-Files organizacím umožňují zefektivnit a automatizovat vyhledávání informací, kategorizovat a indexovat dokumenty, přidělovat uživatelská oprávnění a využívat workflow. Před zavedením M-Files měly dotazované společnosti k dispozici zastaralá řešení pro správu dokumentů a informací, a musely se tak potýkat s výzvami jako je chaos v dokumentech, složité vyhledávání a sdílení či nesoulad s vysokými standardy zabezpečení a dodržování předpisů.

Studie Forrester Total Economic Impact™ (TEI) ukazuje na mnoho kvantifikovatelných benefitů dosažených využíváním M-Files, jako je například:

  • efektivnější vyhledávání dokumentů a informací o 40 %,
  • zlepšení třídění a indexování dokumentů o 60 %,
  • posílení procesů v oblasti auditů a dodržování předpisů o 25 %,
  • zvýšení příjmů díky lepší dokumentaci,
  • snadnější tvorba dokumentů pomocí šablon,
  • efektivní integrace s dalšími podnikovými aplikacemi
  • či podpora spolupráce ve firmě.

CELOU STUDII SE MŮŽETE ZDARMA STÁHNOUT ZDE