Naše mezinárodní konference ISI 2022: Inteligentní správa informací měla velký úspěch!

V úterý 31. 5. 2022 se uskutečnila naše dlouho očekávaná konference ISI 2022 v moderních prostorách Cubex Centra na Praze 4.

Moc děkujeme všem našim hostům, partnerům a celému realizačnímu týmu!

Přinášíme Vám kompletní reportáž přímo z akce.

Mezinárodní konference ISI 2022: Inteligentní správa informací, 31. 5. 2022

Příprava konference započala již v pondělí. Děkujeme Cubex Centru Praha za poskytnutí skvělých prostor pro naši akci.

Úterní celodenní konference odstartovala v 9:30 hod. registrací a přivítáním hostů.

V 10:00 hod. zahájil konferenci osobně Velvyslanec Finské republiky Jukka Pesola.

Celým konferenčním dnem hosty provázel moderátor Marek Dědič.

První část konference ISI 2022

V rámci Keynote speech vystoupil zahraniční speaker Sebastiaan Crebolder, Senior Manager, Global Channel Marketing z finské společnosti M-Files. Představil účastníkům konference myšlenku bezpapírové kanceláře a inovativního pohledu na správu informací.

Na klíčovou přednášku Sebastiaana Creboldera navázal David Páter, Ředitel divize M-Files ve společnosti Digital Resources. Představil aktuální výzvy v oblasti správy dokumentů a informací a jejich řešení pomocí moderních nástrojů, jako je DMS/ECM systém M-Files. Součástí prezentace byla i kvízová otázka s hodnotným dárkem pro vítěze.

První část přednášek zakončila Václava Slavíčková, M-Files Solution Engineer, Digital Resources a.s., která hostům ukázala, proč M-Files mění způsob, jakým svět spravuje informace, a předvedla pokročilejší živou ukázku systému M-Files. Také hosty seznámila s řešením DMS-IN.CLOUD.

Na závěr první části konference proběhla diskuze a zodpovězení dotazů od publika pomocí aplikace slido.

Následoval první coffee break, kdy se účastníci mohli nejen občerstvit, ale také seznámit s našimi partnery na stánkách.

Druhá část konference ISI 2022

Druhou část přednášek odstartovali Marián Baňas, Integration developer, CAD, BIM, data-management specialist, cadvision s. r. o. a Dávid Filípek, Technik řízení údržby a administrátor DMS, Nafta a.s., kteří hostům ukázali propojení DMS M-Files a Maintenance Management Software v praxi.

Lenka Papajanovská, Konzultantka z Digital Resources a.s. se zaměřila na efektivní řízení obchodních aktivit a představila řešení Intuo pro obchod.

Navazující přednáška byla na téma řízení a plánování servisu pomocí řešení Intuo Servis, kterému se věnoval Jiří Porš, Projektový manažer ze společnosti Digital Resources a.s. Nechyběla kvízová otázka o hodnotnou cenu.

Druhý blok přednášek zakončily Lucie Sedláčková, Ema Dědičová a Veronika Sedláčková z Asociace za lepší ICT řešení, o.p.s. s tématem Co pro vás může udělat konverzační AI – chatboti baví a radí. Ukázaly účastníkům, proč se jejich projekt umístil na druhém místě v soutěži DigiEduHack, a představily možnosti využití chatbotů ve firmách.

Následovala diskuze se všemi přednášejícími druhé části a poté přestávka na oběd a networking.

Třetí část konference ISI 2022

Třetí část programu zahájil Jiří Cmíral, Sales Director ze SOCOS IT s.r.o. s tématem automatizace zadávání dokladů (nejen účetních) do interních systémů. Seznámil hosty s vytěžovacím systémem DOCU-X OCR.

Martin Kopecký, advokát a partner Kopecký Hála & Co., advokátní kancelář se zaměřil na právní jistoty a rizika ochrany informací v podnikatelském prostředí.

Následovala praktická ukázka zajištění ochrany informací ve firmě dle směrnice ISO 27001 od Jana Sedláčka, Předsedy představenstva Digital Resources a.s.

Součástí konference byla i přednáška profesionálů z řad zákazníků, kteří se s účastníky podělili o své „best practices“ a svůj pohled na inteligentní správu informací – Vendula Lazecká a Zdeněk Bezpalec ze společnosti PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Čtvrtá část konference ISI 2022

Po odpoledním coffee breaku následovala závěrečná přednáška na téma integrace systémů pro správu informací s prostředím běžných systémů. Jan Sedláček objasnil důležitost propojování podnikových systémů, Kristýna Jandová, Marketingová manažerka Digital Resources, hostům ukázala mobilní aplikaci M-Files a Jakub Kiml, Consultant Digital Resources provedl živou ukázku hluboké integrace mezi systémy M-Files, Intuo – Company Intelligence a Helios iNUVIO.

Poté konference pokračovala panelovou diskuzí několika přednášejících.

Slosování účastníků o hodnotné ceny

Poslední částí konferenčního dne byla závěrečná diskuze a slosování účastníků o ceny v celkové hodnotě 120 000 Kč. Losovalo se o 10 krásných cen, přičemž vítěz první ceny si odnesl tablet APPLE iPad mini Wi-Fi 64GB, poukaz na roční provoz M-Files v DMS-IN.CLOUD pro 5 uživatelů a 2 vstupenky na koncert Queen Symphonic v celkové hodnotě 75 000 Kč. Gratulujeme všem výhercům a děkujeme!

Rozhovory s několika přednášejícími můžete zhlédnout ZDE.

GOLD partnerem akce bylo řešení M-Files.

Hlavními partnery konference byly Intuo – Company IntelligenceAsociace za lepší ICT řešení, o.p.s., SOCOS IT s.r.o.cadvision s. r. o., Orange Solutions s.r.o. a Kopecký Hála & Co., advokátní kancelář s.r.o.

Konferenčními partnery byly společnosti PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. a Severská obchodní komora v České republice.

Mediálními partnery byly ČTK ProtextSystemOnline.czRadio Beat a IT Point.

Děkujeme!