Potřebujete zefektivnit práci HR oddělení ve Vaší firmě?

V dnešní moderní době jsou firmy neustále zaplavovány obrovským množstvím informací a dat. Oddělení lidských zdrojů musí spravovat velký objem různorodých informací, které jsou pro firmu často důvěrné, např. zaměstnanecké záznamy, pracovní smlouvy, informace o mzdách či vzdělávací požadavky. Ve většině případů jsou data uchovávána v různých sítích a systémech, které spolu často ani nekomunikují, tudíž je obtížné nalézt a spravovat požadované informace.

Zvládá Vaše HR oddělení tuto zátěž?

Oddělení lidských zdrojů pro svou činnost potřebuje bezproblémové řízení informací a konzistentní „workflow“. To znamená rychle, snadno a přesně nalézt požadovaný obsah a sdílet ho dle interních pravidel.

Zefektivnění HR procesů pomocí EIM řešení

Přinášíme Vám dokument, který se zabývá tím, jak může Vaše HR oddělení zefektivnit svou práci a klíčové procesy tím, že využije EIM (Enterprise Information Management) systém založený na metadatech.

Jak lze automatizovat procesy spojené s najímáním nových zaměstnanců? Jak spravovat vzdělávací a certifikační požadavky či zaměstnanecké benefity? Jak snadno a efektivně řídit procesy řízení HR pravidel?

To vše se dozvíte v našem dokumentu!

STÁHNOUT ZDARMA ZDE