Pozvánka na ICT snídani: Inteligentní správa informací

Zveme Vás na technologickou snídani s názvem INTELIGENTNÍ SPRÁVA INFORMACÍ, která se uskuteční 12. 6. 2019 v prostorách naší firmy. Přijďte na pomerančový fresh, dobrou kávu a skvělé občerstvení spojené se zajímavými ukázkami a tématy!

ICT snídaně: Inteligentní správa informací, 12. 6. 2019

Termín: 12. 6. 2019, 8.25–9.30 hod.
Místo: Digital Resources a. s., Poděbradská 24, Praha 9
Cena: zdarma pro 2 osoby z Vaší firmy, další osoba 480 Kč

Dobré parkování ve dvoře, zastávka Kabešova (tramvaj 8 a 25) přímo před vchodem.

REGISTRACE ZDE

Dotkneme se následujících témat:

Inteligentní správa informací, moderní ECM versus stávající systémy ve firmě.
Eliminace chaosu v informacích a podceňovaná rizika oběhu papírových dokumentů.
Inteligentní vytěžování dat, propojení s podnikovým systémem.

Jak na tyto firemní problémy? Ušetřete čas a přijďte se podívat!
Představíme konkrétní špičkové nástroje pro snadnou správu informací – finský systém M-Files, který se opět stal „Vizionářem“ dle společnosti Gartner a „Lídrem“ dle společností Forrester a Nucleus.

Přednášející:

Jan Sedláček, Předseda Představenstva
Honza se věnuje M-Files od počátku, řídí nejúspěšnější evropský tým a je též jedním ze sedmi členů EMEA Advisory Councilu, který spolupracuje na strategické orientaci M-Files. Zaměřuje se na lepší využívání podnikových systémů (DMS, CRM, ERP, BI).

Kristýna Dryáková, Marketing Manager
Kristýna působí v Digital Resources na pozici Marketing Manager a rovněž je manažerkou M-Files partnerské sítě. V rámci programu se zaměří zejména na eliminaci informačního chaosu na příkladu životního cyklu smluv a M-Files mobilní aplikaci.

David Páter, M-Files Division Manager
David, M-Files Division Manager, má bohaté zkušenosti z desítek projektů v renomovaných společnostech, jak v České republice, tak i v regionu střední a východní Evropy. Během snídaně se bude věnovat administraci, řízení procesů uvnitř firmy a jejich zdokonalení pomocí systému M-Files.

Margarita Pasazhennikova, ICT Consultant
Margarita pracuje v Digital Resources na pozici ICT Consultant a v rámci naší snídaně provede živou ukázku inteligentního vytěžování dat a propojení se systémem M-Files.

Václava Hromádková, M-Files Consultant
Vendy působí v Digital Resources jako M-Files Consultant. V rámci programu se bude věnovat zejména revoluční myšlence Intelligent Metadata Layer propojující veškerý obsah ve firmě.