Pozvánka na ICT snídani: Jak na informační chaos?

Zveme Vás na technologickou snídani s názvem Jak na informační chaos?, která se uskuteční ve středu 6. února v prostorách Digital Resources.

Přijďte na pomerančový fresh, dobrou kávu a skvělé občerstvení spojené se zajímavými ukázkami a tématy:

Inteligentní správa informací, moderní ECM versus stávající systémy ve firmě.
Eliminace chaosu v informacích a podceňovaná rizika oběhu papírových dokumentů.
Inteligentní vytěžování dat, propojení s podnikovým systémem.

A jak na tyto firemní problémy? Ušetřete čas a přijďte se podívat!

Představíme konkrétní špičkové nástroje pro snadnou správu obsahu – finský systém M-Files, který opět zvítězil v americkém testu Top Ten Reviews a stal se „Vizionářem“ dle společnosti Gartner.

Termín: 6. 2. 2019 8.25 – 9.30
Místo: Digital Resources a.s., Poděbradská 24, Praha 9
Cena: zdarma pro 2 osoby z Vaší firmy, další osoba 480 Kč

REGISTRACE ZDE

Přednášejícími budou:

Jan Sedláček, Předseda Představenstva
Honza se věnuje M-Files od počátku, řídí nejúspěšnější evropský tým a je též jedním ze sedmi členů EMEA Advisory Councilu, který spolupracuje na strategické orientaci M-Files. Zaměřuje se na lepší využívání podnikových systémů (DMS, CRM, ERP, BI).

Kristýna Dryáková, Marketing Executive
Kristýna působí v Digital Resources na pozici Marketing Executive a rovněž je manažerkou M-Files partnerské sítě. V rámci programu se zaměří zejména na eliminaci informačního chaosu na příkladu CLM ve firmách – životního cyklu smluv a jeho lepší správu pomocí moderních technologií.

David Páter, M-Files Division Manager
David, M-Files Division Manager, má bohaté zkušenosti z desítek projektů v renomovaných společnostech, jak v České republice, tak i v regionu střední a východní Evropy. Během snídaně se bude věnovat administraci, řízení procesů uvnitř firmy a jejich zdokonalení pomocí systému M-Files.

Margarita Pasazhennikova, ICT Consultant
Margarita pracuje na pozici ICT Consultant a v rámci naší snídaně provede živou ukázku inteligentního vytěžování dat a propojení s M-Files.

Václava Hromádková, M-Files Junior Consultant
Vendy působí v Digital Resources jako M-Files Junior Consultant. V rámci programu se bude věnovat zejména revoluční myšlence Intelligent Metadata Layer propojující veškerý obsah ve firmě.