Pracujete z domova? M-Files Vám pomohou spolupracovat!

Jste na „home office“ a potřebujete efektivní nástroj, jak spolupracovat se svými kolegy? Rádi byste měli po ruce důležité informace, ať už jste kdekoliv?

Seznamte se s M-Files!

M-Files jsou moderní platformou pro práci s dokumenty a informacemi, která Vám velice usnadní spolupráci ve společnosti. Poskytuje centrální úložiště, kde každý dokument existuje pouze jednou v té nejaktuálnější verzi, přičemž předchozí verze si lze jednoduše zobrazit, porovnávat mezi sebou, eventuálně se k některé starší navrátit. M-Files totiž každou změnu automaticky zaznamenávají.

Zvyšte svou efektivitu práce díky M-Files

M-Files eliminují chaos v informacích a duplicity. Zaručují, že pracujete vždy na tom správném dokumentu. Pro editaci si dokument jednoduše zarezervujete a po dokončení úprav publikujete zpět. V průběhu Vaší editace tak není možné, aby zároveň Váš kolega prováděl nějaké změny.

M-Files fungují na bázi metadat, tudíž informace hledáte na základě toho „čím jsou“ (jejich vlastností), aniž byste museli znát jejich fyzické umístění (na rozdíl od tradičních síťových složek).

Vysoká bezpečnost je založena na uživatelských oprávněních, a to různých úrovní. Práva mohou být odvozena od rolí, projektů, osob, i samotných metadat.

Chcete se o M-Files dozvědět více? Podívejte na naše webové stránky nebo nás kontaktujte!