Proč mají uživatelé rádi M-Files?

Přemýšlíte o zavedení DMS/ECM systému u Vás ve firmě? Nevíte, které řešení zvolit?

M-Files používají statisíce uživatelů po celém světě.

Máme pro Vás 7 důvodů, proč mají uživatelé rádi právě M-Files!

  1. Velice příjemné uživatelské prostředí: M-Files přináší jednotné prostředí pro snadnou správu dokumentů a informací. Jak potvrzují nezávislé reporty společností Gartner, Forrester a Nucleus Research, práce s M-Files je velice příjemná a efektivní. Velkou výhodou je integrace se známým prostředím MS Office. Přijetí ze strany uživatelů tak bývá velice rychlé.
  2. Rychlé vyhledávání: M-Files fungují na bázi metadat, tudíž obsah hledáte na základě toho, čím je, nikoliv dle jeho fyzického umístění. Díky tomu může každý uživatel přistupovat k dokumentům dle svého pohledu (pokud na dokument má oprávnění). Vyhledávání informací zabere jen pár sekund a vždy máte při ruce tu správnou aktuální verzi.
  3. Flexibilita: M-Files se dají snadno integrovat do Vaší infrastruktury a přizpůsobit Vašim potřebám. Ať už se jedná o správu smluv, faktur, řízení obchodních případů nebo například automatizaci konkrétních procesů, M-Files se vždy dají nakonfigurovat podle Vašich potřeb. Zároveň si můžete vybrat, zda chcete M-Files nasadit on-premise, v cloudu nebo hybridně.
  4. Integrace: M-Files lze velice dobře integrovat s Vašimi stávajícími podnikovými systémy, jako je například ERP či CRM. Samozřejmostí je napojení na produkty MS Office. Integrací získáte skvělé řešení, které plně pokryje potřeby Vaší firmy.
  5. Nezávislost na místě: Díky M-Files můžete pracovat opravdu odkudkoliv, ať už jste v kanceláři, na pracovní cestě nebo pracujete v rámci home office. Kromě klasické desktopové a webové verze můžete těžit i z mobilního řešení.
  6. Snadná implementace a administrace: S M-Files se nemusíte bát extrémně náročného nasazení. Zároveň následná administrace systému je také velice snadná – po zaškolení Vašeho administrátora si můžete základní změny provádět samostatně.
  7. Bezpečnost: M-Files jsou založeny na uživatelských oprávnění, a to různých úrovní. K dokumentům a informacím mají přístup vždy jen ti oprávnění uživatelé, ať už na základě role ve firmě či jiných podmínek.

V Digital Resources máme více než 100 spokojených zákazníků a více než 10 000 uživatelů v 19 zemích Evropy. Zákazníci nám dávají vynikající zpětnou vazbu o intuitivním a snadno použitelném uživatelském rozhraní, které nabízí širokou škálu funkcí.

Chcete vědět více? Podívejte se do sekce Funkce.

Rádi byste si M-Files zdarma vyzkoušeli? Stáhněte si zkušební verzi ZDE.