Webinář: Automatizace a digitalizace HR oddělení, 15. 2. 2023, 10:00 – 10:20

Jaké nástroje potřebují manažeři v oblasti řízení lidských zdrojů? Aplikace jako Teamio sice pomáhají řídit a usnadnit proces náboru, ale co dále? Jak probíhají interní procesy výběrového řízení, komunikace s uchazeči, archivace dokumentů či školení nově přijatých zaměstnanců?

Oddělení lidských zdrojů zpracovává velké množství různorodých informací, které jsou často vysoce důvěrné. Ve většině případů jsou data uchovávána v různých systémech a úložištích, které spolu často ani nekomunikují, tudíž je obtížné najít a spravovat požadované informace. Zároveň 80 % společností stále používá manuální papírové procesy.

Zveme Vás na webinář

Automatizace a digitalizace HR oddělení, 15. 2. 2023

V rámci webináře se zaměříme na automatizaci a digitalizaci HR oddělení ve firmě. Ukážeme Vám moderní nástroje pro snadnou a bezpečnou správu dokumentů a informací. Poradíme Vám, jak lze práci Vašeho personálního oddělení zefektivnit, podpořit automatizovanými workflow a jak být zároveň v souladu se všemi předpisy. Součástí bude živá ukázka ECM/DMS systému M-Files, lídra trhu dle společnosti Nucleus Research a vizionáře dle Gartnera.

REGISTRACE ZDARMA ZDE