Webinář: Sdílení a spolupráce – interně i externě, 13. 4. 2022

Spolupracujete v týmu na obsahu a ztrácíte se v jednotlivých verzích dokumentů? 92 % zaměstnanců spolupracuje se svými kolegy hlavně pomocí emailů.

Zároveň 64 % pracovníků přiznává, že spolupráce a sdílení informací je v jejich společnosti velice chaotické. Patříte mezi ně? Nevíte, která smlouva je aktuální a kdo ji naposledy schválil? Vznikají Vám duplicity? Proces se stává ještě komplikovanějším ve chvíli, kdy jsou do projektu zapojeny i externí osoby.

Zveme Vás na webinář

Sdílení a spolupráce – interně i externě, 13. 4. 2022, 10:00 – 10:20

V rámci webináře se zaměříme na efektivní spolupráci, ať už interně, nebo s externími subjekty. Ukážeme Vám, jak bezpečně sdílet Vaše dokumenty a informace, a to pouze s oprávněnými osobami, jak mít vždy okamžitě přehled o tom, kdo, kdy a jak soubor spravoval. Představíme Vám finský DMS/ECM systém M-Files, který Vám zaručí, že vždy přistupujete k té nejaktuálnější verzi dokumentu, a řešení Hubshare, které podporuje bezpečné externí sdílení obsahu a digitální spolupráci s Vašimi klienty. Veškeré projekty a úkoly tak můžete spravovat z jednoho jediného prostředí, a to v tzv. 360 stupňovém pohledu.

TERMÍN: 13. 4. 2022, 10.00 – 10.20 hod.

CENA: Zdarma po registraci níže

REGISTRACE ZDARMA ZDE